Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

SHBA-ja paralajmëroi Turqinë të mos tregtojë me individë dhe kompani ruse që janë objekt i sanksioneve

Administrata amerikane e presidenti Xho Bajden ka paralajmëruar kompanitë turke të mos bashkëpunojnë me individë dhe kompani ruse të cilat janë objekt i sanksioneve nga Perëndimi, raporton gazeta turke “Xhumhuriet”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle