0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQ

SHBA-ja nuk kanë informacione se Kina ushtarakisht dhe materialisht e ndihmon Rusinë

SHBA-ja nuk ka vërejtur se Kina në mënyrë sistematike shmang sanksione apo ushtarakisht e mbështet Rusinë, deklaroi mbrëmë përfaqësuesi i Lartë i administratës amerikane.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle