Botë SQBotë.Portal SQ

SHBA-ja ndjek paralajmërime për aktivitetet ushtarake ruse në afërsi të Ukrainës

- SHBA-ja ndjek mjaftueshëm shenja dhe paralajmërime për aktivitetet ushtarake ruse në afërsi të Ukrainës të cilët shkaktojnë "shqetësim të madh" dhe duket se retorika ruse është më e ashpër, deklaroi një përfaqësues ushtarak amerikan.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle