Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

SHBA-ja me rekomandime për qytetarët: Mos udhëtoni në Spanjë dhe në Portugali për shkak të Kovid-19

Qendrat amerikane për kontroll dhe parandalim të sëmundjeve dhe Departamenti amerikan i shtetit kanë paralajmëruar kundër udhëtimeve në Spanjë, Portugali, Qipro dhe Kirgistan për shkak të rritjes së numrit të infeksioneve të koronavirusit në ato vende.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle