0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBotë SQBotë.Portal SQ

SHBA-ja me paralajmërim për publikim të disa dokumenteve konfidenciale për Arabinë Saudite dhe për sulmet nga 11/9

– Në vigjilje të 20-vjetorit të sulmeve terroriste të Al Kaidës ndaj SHBA-së, administrata e presidentit Xho Bajden, nën presion të familjeve të viktimave, paralajmëroi se do të publikojë disa dokumente konfidenciale për të cilat familjet konsiderojnë se mund ta zbardhin lidhjen e Qeverisë në Riad dhe kidnapuesit të cilët i kryen sulmet.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle