Ballkan SQBallkan.portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

SHBA-ja kërkon shpjegim nga Serbia për atë që është nënshkruar me Rusinë, BE-ja është seriozisht e shqetësuar

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kërkojnë shpjegim nga Serbia për dokumentin e nënshkruar nga Serbia dhe Rusia gjatë seancës së Asamblesë së Përgjithshme të KB-së në Nju-Jork, deklaroi ambasadori amerikan në Serbi, Kristofer Hill, njofton korrespodenti i MIA-s nga Beogradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle