Botë SQBotë.Portal SQ

SHBA-ja kërkon respektim të të drejtave të njeriut dhe ndihmë për afganët

SHBA-ja dëshiron të vazhdojnë të sigurojnë mbështetje diplomatike, humanitare dhe ekonomike për popullin në Afganistan së bashku me bashkësinë ndërkombëtare, kumtoi Shtëpia e Bardhë pas samitit special për vendin.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle