E përzgjedhur SQMIA Investigon SQ

SHBA-ja kërcënon se do të përdorë kontrolle të reja të eksportit për të dëmtuar industritë strategjike të Rusisë nëse Moska e sulmon Ukrainën

Administrata e Bajdenit po kërcënon të përdorë kontrolle të reja të eksportit për të dëmtuar industritë strategjike të Rusisë, nga inteligjenca artificiale dhe llogaritja kuantike te aviacioni civil, nëse Moska e sulmon Ukrainën, thonë zyrtarët e administratës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle