Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

SHBA-ja ka vendosur 22 vende në listën “e rrezikshme”, ku nuk rekomandohet të udhëtohet

Qendra amerikane për kontroll dhe parandalim të sëmundjeve (CDC) dje kanë dhënë rekomandim deri te qytetarët amerikanë që të mos udhëtojnë në 22 vende dhe territore për shkak të koronavirusit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle