Botë SQBotë.Portal SQ

SHBA-ja ka paralajmëruar ndihmë shtesë në armë për Ukrainën në vlerë prej 1,1 miliardë dollarëve

SHBA-ja sot ka paralajmëruar pako të re të armëve dhe pajisje ushtarake për përforcimin e forcave të armatosura të Ukrainës në vlerë prej 1,1 miliardë dollarëve.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle