Botë SQBotë.Portal SQ

SHBA-ja, Japonia, Australia, Zelanda e Re dhe Britania e Madhe formuan Grupacion të Paqësorit

SHBA-ja, Australia, Japonia, Zelanda e Re dhe Britania e Madhe formuan një grup joformal me qëllim të forcimit të lidhjeve ekonomike dhe diplomatike me shtetet ishull të Oqeanit të Qetë, kumtoi Shtëpia e Bardhë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle