0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

SHBA-ja i njeh gjuhët e Ballkanit Perëndimor – qëndron në propozim legjislacionin për ndihmë ndaj rajonit

Përveç çrrënjosjes së korrupsionit, në propozim- legjislacionin për ndihmë dhe mbështetje të vendeve të Ballkanit Perëndimor që javën e kaluar e prezantuan një grup senatorësh amerikanë, poashtu theksohet se SHBA-ja i njeh gjuhët dhe do të vazhdojë të mbështesin trashëgiminë kulturore në rajon.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle