0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

SHBA-ja fton qytetarët e saj që të mendojnë largimin e menjëhershëm të Rusisë

Qytetarët e SHBA-së të mendojnë menjëherë largimin nga Rusia me fluturime komerciale, njoftoi sot Departamenti i shtetit duke theksuar numrin e shtuar të linjave ajrore që anulojnë fluturimet dhe mbylljen e hapësirave ajrore për Rusinë pas invazionit mbi Ukrainën.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle