0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQ

SHBA-ja, Franca, Gjermania dhe Britania apelojnë që të mos ndalohet eksportimi i ushqimit

SHBA-ja, Franca, Gjermania dhe Britania e Madhe apelojnë deri te anëtaret e KB-së që ta mbajnë tregun e ushqimit, si dhe tregun bujqësor, me çka do të evitojnë masa kufizuese.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle