0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

SHBA-ja e dënoi dhunën në Kazakistan dhe bëri thirrje për përmbajtje

Shtetet e Bashkuara të Amerikës e dënuan dhunën dhe vandalizmin në Kazakistan. Departamenti amerikan i Shtetit u bëri thirrje demonstruesve dhe autoriteteve në vendin qendror aziatik të përmbahen.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle