Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

SHBA-ja dhe OBSH-ja dakorduan studime shtesë për origjinën e koronavirusit

Sekretari amerikan i shtetit, Entoni Blinken në takimin e djeshëm me drejtorin e Organizatës Botërore të Shëndetësisë, Tedros Adhanom Gebreisus në Kuvajt dakorduan përpunim të studimeve shtesë për zbulimin e origjinës së pandemisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle