Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

SHBA-ja dhe Koreja e Jugut filluan stërvitje të përbashkëta detare

Koreja e Jugut dhe SHBA-ja sot i filluan stërvitjet e veta të para të përbashkëta detare në pesë vitet e fundit në afërsi të Gadishullit korean, një ditë pasi që Koreja e Veriut lansoi raketë balistike me rreze të shkurtë veprimi.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle