Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

SHBA-ja dhe Izraeli bashkarisht zhvillojnë sistem laserik për mbrojtje kundërajrore

Prodhuesi amerikan i armëve Lokhud Martin dhe kompania izraelite e sigurisë, Rafael kumtuan se bashkarisht do të zhvillojnë sistem laserik jashtëserik i cili do të shërbejë në mbrojtjen kundërajrore.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle