Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

SHBA-ja dhe Britania vendosin sanksione kundër oligarkëve rus, mes tyre edhe njëri nga rusët më të pasur

Në koordinim me aleatët dhe vendet partnerë, Uashingtoni sot ka vendosur sanksione të reja që kanë si objektiv elitën ruse, e cila vazhdon të mbështesë presidentin Putin, pavarësisht sulmit brutal të tij ndaj Ukrainës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle