0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

SHBA-ja dhe BE-ja të shqetësuar për shkak të “aksioneve problematike dhe të njëanshme” të Kinës

SHBA-ja dhe Bashkimi Evropian sot shprehën shqetësim të fuqishëm për shkak të "aksioneve problematike dhe të njëanshme" të Kinës në Detin Jugor dhe Lindor kinez, si dhe në Detin e Tajvanit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle