Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

SHBA-ja dhe aleatët e tyre kanë ngrirë 330 miliardë dollarë që nga fillimi i pushtimit rus të Ukrainës

SHBA-ja dhe aleatët e saj kanë bllokuar ose ngrirë më shumë se 330 miliardë dollarë fonde ruse që nga fillimi i pushtimit rus në Ukrainë, kumtoi Ministria amerikane e Financave.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle