0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQMakedonija.Slajder SQ

SHBA-ja dhe aleatët e dënuan Rusinë për shkak të Ukrainës në Këshillin e Sigurimit të KB-së

SHBA-ja dhe aleatët gjatë seancës së jashtëzakonshme të Këshillit të Sigurimit të KB-së, e dënuan njohjen e rajoneve nën kontrollin e kryengritësve në Ukrainë nga ana e Vlladimir Putinit dhe sistemimit të ushtarëve, duke i vlerësuar si shkelje të ashpër të të drejtës ndërkombëtare dhe "justifikim për luftë".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle