Botë SQBotë.Portal SQ

SHBA-ja dh Rusia do të bisedojnë për Ukrainën më 10 janar

Uashingtoni dhe Moska më 10 janar do të diskutojnë për çështjet e Ukrainës dhe të sigurisë, njoftoi Shtëpia e Bardhë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle