0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

SHBA i përjashtoi qeveritë e Kubës, Venezuelës dhe Nikaraguas nga “Samiti Amerika” në Los Anxhelos

Administrata e presidentit amerikan Xho Bajden solli vendim përfundimtar për t'i përjashtuar qeveritë e Kubës, Venezuelës de Nikaraguas nga Samiti Amerika, njoftuan sot funksionarët e njoftuar me çështjen.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle