Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

SHBA: Hakim Xhefris u zgjodh lider i demokratëve në Kongres

Demokratët në Dhomën përfaqësuese për lider të vet e zgjodhën kongresistin Hakim Xhefris - afroamerikanin e parë i cili kryeson një prej dy partive më të mëdha në Kongres, që e simbolizon ardhjen e gjeneratës së re të liderëve, derisa spikerja shumëvjeçare Nensi Pelosi dhe ekipi i saj tërhiqen nga pozicionet e liderëve në janar.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle