Botë SQBotë.Portal SQ

SHBA do të paguajë mbi 2.200 dollarë për çdo refugjatë afganë

Administrata e presidentit amerikan Xho Bajden dhe kompani private kanë për qëllim të paguajnë ndaj afganëve të evakuuar nga 2.275 dollarë ndihmë financiare gjatë zhvendosjes, ka bërë të ditur Blumbeg duke u thirrur në një zyrtar të Departamentit të shtetit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle