Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

SHBA dhuron 500.000 vaksina për Kosovën, Osmani e ftoi Kamala Harris të vizitonte vendin

Presidentja e Kosovës Vjosa Osmani pati sot një bisedë telefonike me nënpresidenten amerikane Kamala Harris, duke e falënderuar për donacionin e ri të mbi 500.000 vaksinave "Fajzer" dhe duke e ftuar atë të vizitojë Kosovën, njoftoi korrespondenti i MIA -s nga Prishtina.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle