Botë SQBotë.Portal SQ

SHBA dhe Rusia debatojnë për Ukrainën, NATO-n dhe sigurinë evropiane

Sekretarja amerikane e shtetit, Vendi Sherman gjatë kohës së takimit me zëvendësministrin rus për Punë të Jashtme, Sergej Rjabkov në darkën e punës në Gjenevë ka deklaruar se çështja për sigurinë kombëtare nuk mund të zgjidhet pa aleatët evropian.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle