Ballkan SQBallkan.portal SQ

SHBA dhe BE kundër glorifikimit të kriminelit ushtarak të dënuar për gjenocid dhe krim kundër njerëzimit

Ambasada amerikane në Serbi vlerësoi për Zërin e Amerikës se "Ratko Mlladiq nuk duhet të jetë personi që Beogradi ia tregon botës" lidhur me incidentet dhe arrestimet e aktivistëve që hodhën vezë mbi muralin me imazhin e të dënuarit të Hagës, Ratko Mlladiq.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle