Botë SQBotë.Portal SQ

SHBA dhe aleatët evropian diskutuan për Rusinë, Ukrainën, Kinën dhe Iranin

Ministrat e Punëve të Jashtme të Gjermanisë, Francës, Britanisë së Madhe dhe SHBA-së diskutuan mbrëmë për gjendjen në kufirin ukrainas dhe formatet e mundshme për dialog me Rusinë, kumtoi MPJ-ja gjermane.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle