Botë SQBotë.Portal SQ

SHBA: Deri tani janë aplikuar 390 milionë vaksina kundër Kovid-19

Në SHBA deri më sot janë aplikuar 390,1 milionë doza të vaksinave kundër Kovid-19, derisa në vend janë shpërndarë 417,8 milionë doza, kumtoi Qendra Amerikane për Kontroll dhe Parandalim të Sëmundje (CDC) në faqen e saj të internetit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle