0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQSektori civil SQShoqëri SQ

Shaqiri: Jemi të vendosur që t’i përfundojmë reformat

Ministri i Ministrisë së Shoqërisë Informatike dhe Administratës (MSHIA), Jeton Shaqiri i shoqëruar nga zëvendëskryeministri përgjegjës për luftën kundër korrupsionit dhe krimit, Lupço Nikollovski sot në hapësirat e Komisionit Shtetëror për Parandalimin e Korrupsionit, realizuan një takim të përbashkët me kryetaren e këtij komisioni, Biljana Ivanovska.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle