0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Shaqiri: T’i kthejmë nxënësit në bankat shkollore, do të ketë paga më të larta

Ministri i Arsimit dhe Shkencës Jeton Shaqiri apeloi që nxënësit të kthehen në bankat shkollore, të mos e humbin mësimin dhe paralajmëroi se sot do të dërgojë letër deri te SASHK-u dhe anëtarësia e saj dhe shfaqi shpresë se do të gjejë mirëkuptim.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle