0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Shaqiri: Të fokusuar në të ardhmen e sfidave të reja

Që nga dita ime e parë e marrjes së këtij mandati dhe deri në ditën e tij të fundit, puna ime është karakterizuar dhe udhëhequr nga parimi i transparencës dhe ndershmërisë sepse unë besoj se ndershmëria është politika më e mirë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle