0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Shaqiri: Synojmë të përmirësojmë kornizën ligjore konform BE-së

Ministria e Shoqërisë Informatike dhe e Administratës (MSHIA) informon se në vijmë janë aktivitetet për përmirësimin e kornizës ligjore në lidhje me konkurrencën në sektorin e medias dhe se po bëhet harmonizimi me ligjet e Bashkimit Evropian (BE).

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle