0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQShoqëri SQ

Shaqiri: Strategjia kombëtare për IKT 2021-2025 është me rëndësi kyçe për përshpejtimin e transformimit digjital

saj për të përdorur përparësitë e IKTS industries dhe për të krijuar një shoqëri të përparuar të informacionit. Kjo do të rrisë produktivitetin, efikasitetin dhe inovacionin në sektorin publik dhe privat, theksoi sot ministri i Shoqërisë Informatike dhe Administratës, Jeton Shaqiri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle