0_Maqedoni.Portal SQShoqëri SQ

Shaqiri: Siguria kibernetike është faktor i rëndësishëm në procesin e digjitalizimit

- Pas pranimit të komenteve dhe sugjerimeve nga debati për Strategjinë nacionale të TIK-ut, është duke u përgatitur informacioni për seancën e ardhshme qeveritare, paralajmëroi sot ministri i Shoqërisë Informatike dhe Administratës, Jeton Shaqiri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle