0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Shaqiri: Revizion të sistemit të autorizimeve diskrete gjatë punësimeve

Ministri i Shoqërisë Informatike dhe Administratës, Jeton Shaqiri ka pasur fjalim në Konferencën përfundimtare të Komponentit 2: Përmirësimi i kornizës së autorizimeve konkrete, në suaza të IPA 2017 - Projekti „Mbështetja e Riorganizimit Shtetëror“.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle