0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Shaqiri: Reforma në administratën shtetërore dhe digjitalizimi përcaktojnë të ardhmen evropiane të vendit

Ministri për Shoqëri Informatike dhe Administratë, Jeton Shaqiri zhvilloi sot takim miqësor dhe konstruktiv me Elida Recin, punonjëse në Departamentin për çështje sociale dhe ekonomike të Kombeve të Bashkuara në Nju Jork, e cila mbulon zhvillimin dhe inovacionin në administratën publike. Njëkohësisht është edhe një nga 5 autorët e “UN E-government”.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle