0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Shaqiri: Qytetarët dhe bizneset do t’i zëvendësojnë pritjet në sportele me shërbime të marra nga shtëpia apo zyrat e punës

Ministri i shoqërisë informatike dhe administratës, Jeton Shaqiri mori pjesë në takimin e dytë në kuadër të procesit të përgatitjes së Programit të reformave ekonomike 2022-2024, nën udhëheqjen e Ministrisë së financave të Maqedonisë së Veriut dhe anëtarët e grupit punues ndër-resorial për përgatitjen e Programit të reformave ekonomike 2022-2024.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle