0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Shaqiri: Qeveria do të fitojë grant prej 350,000 dollar për realizimin e shërbimeve elektronike

Ministri i Ministrisë së Shoqërisë Informatike dhe Administratës .Jeton Shaqiri sot ka mirëpritur në takim përfaqësuesit nga Ambasada e SHBA-ve dhe përfaqësuesit nga Qendra Estoneze për Partneritetin Lindor, informojnë nga MSHIA-ja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle