0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQSektori civil SQShoqëri SQ

Shaqiri: Nuk do të ndalojmë të punojmë në reforma të administratës shtetërore

Nuk do të ndalojmë të punojmë në reformat ë administratës shtetërore derisa nuk bëhet sinonim për efikasitet, njoftoi sot në profilin e tij në Fejsbuk, ministri i Shoqërisë Informatike dhe Administratës, Jeton Shaqiri.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle