0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Shaqiri: Një treg i përbashkët dhe i hapur do ta lidhë akoma më tepër rajonin e Ballkanit Perëndimor

Republika e Maqedonisë së Veriut dhe vendet e rajonit të Ballkanit Perëndimor, janë duke punuar intensivisht për implementimin efikas të marrëveshjeve, të cilat do të ndihmojnë në arritjen e qëllimit që rajoni ynë të jetë edhe më i lidhur me anë të një tregu të përbashkët dhe të hapur, thotë ministri i Shoqërisë Informatike dhe Administratës Publike, Jeton Shaqiri.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle