0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Shaqiri nga UT-ja paralajmëroi vizita nëpër universitete për të dëgjuar nevojat e tyre

Ministri i Arsimit dhe Shkencës Jeton Shaqiri në vizitë të Universitetit të Tetovës (UT) për të filluar një sërë takimesh me udhëheqësinë e institucioneve të arsimit të lartë për të dëgjuar nevojat e tyre për të ardhmen, si dhe arritjet në punën akademike. Siç ka paralajmëruar, takime të tilla do të ketë fillimisht me ato shtetërore, e më pas me universitetet e tjera.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle