0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Shaqiri: Nëse investoni në njohuritë tuaja, tregu i punës do t’ju gjejë lehtësisht

Ministri i Arsimit dhe Shkencës Jeton Shaqiri mori pjesë sot në ndarjen e diplomave për gjeneratën e katërt të studentëve të diplomuar në Universitetin "Nënë Tereza" në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle