0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQPolitikë SQ

Shaqiri: Në tetor dhe nëntor do të përfundojnë të gjitha proceset për librat e arsimit fillor dhe të mesëm

Pres në muajt tetor dhe nëntor, të gjitha proceset për të gjitha librat për arsimin fillor dhe të mesëm, të përfundojnë në Komisionin kombëtar, por edhe në procesin e botimit, deklaroi ministri i Arsimit dhe Shkencës, Jeton Shaqiri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle