0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Shaqiri në takime në Londër me drejtorin e Zyrës për Evropë dhe ministrat e Arsimit nga Ballkani Perëndimor

Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Jeton Shaqiri sot në Londër realizoi takim me Xhulian Brajtuajt, drejtor i përgjithshëm për Evropë në Zyren për punë të jashtme, komonuelth dhe zhvillim në Forin ofisin e Qeverisë britanike në Londër dhe me ministrat e arsimit nga Ballkani Perëndimor.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle