0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Shaqiri në takim pune me drejtorët e disa institucioneve arsimore

Ministri i Arsimit dhe i Shkencës Jeton Shaqiri sot realizoi takim pune me drejtorët e Qendrës Shtetërore të Provimeve, Byrosë për Zhvillimin e Arsimit, Qendrës për Arsim dhe Aftësim Profesional, Qendrës për Arsimin e të Rriturve dhe Inspektoratit Shtetëror të Arsimit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle