0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Shaqiri në takim ministror dyditor të organizuar nga UNESKO

Ministri i Arsimit dhe Shkencës Jeton Shaqiri sot dhe nesër merr pjesë në takimin e organizuar nga UNESKO në Paris, si aktivitet përgatitor në prag të Samitit për Transformimin e Arsimit që do të mbahet në shtator të këtij viti në Nju Jork, informoi shërbimi për shtyp i ministrit Shaqiri.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle