0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Shaqiri në Manastir, Aliu në Prilep në kuadër të dialogut për zhvillimin e arsimit të mesëm profesional

Ministri i Arsimit dhe Shkencës, Jeton Shaqiei sot do ta vizitojë Komunën e Manastirit në kuadër të dialogut me vetëqeverisjet lokale, sektorin e biznesit dhe shkollat e mesme profesionale për krijimin e politikës së regjistrimit për vitin shkollor 2022-2023 dhe zhvillimin e arsimit të mesëm profesional.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle